HİZMETLERİMİZ
Kanal Açma
Kanal Açma Kanal açma teknolojisi ile tıkalı tuvalet açma ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinizde kameralı sistemler ile çözümler sunuyoruz.
 
tümü »
 
Alt Yapı
Alt Yapı Sıhhi tesisat, yapıda insanların en çok kullandığı, en çok sorunların yaşandığı, ciddi mimari plan ve detay çözümleri gerektiren, mekanik tesisatın en geniş ve kapsamlı koludur.
 
tümü »
 
 
Bina Yıkımı
Bina Yıkımı Yıkım çalışmaları yapının tamamen yıkımı, bir kısmının sökümü ya da yapının fiziksel bütünlüğü ile ilgili bir kısmının ortadan kaldırılması gibi faaliyetleri kapsamaktadır.
 
tümü »
 
Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma Tıkanıklık açma bilginiz dahilinde ya da farkında olmadan pimaşlara atılan peçete, kağıt havlu, bez, bez parçası zamanla dirsek kısımlarında birikerek tıkanıklıklara sebebiyet verecektir.
 
tümü »
 
 
Tesisat
Tesisat Öncelikle sistemin kurulumu aşamasında gereken özen ve önemin gösterilmemesi, ileride birçok tesisat problemini beraberinde getirmektedir. Standartlara uygun parçalar kullanılsa bile döşeme esnasındaki hatalar kalıcı problemlere yol açabilir.
 
tümü »
 
Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti Su kaçağı bulma sorunları ve işlemleri için eski alışkanlıklara son. Yetkili uzman su tesisat ustalarından oluşan kadromuz su kaçağı bulmak için kameralı sistemler kullanmaktadır.
 
tümü »
 
 
Su Tesisatı
Su Tesisatı Su insanların günlük yaşamında çok fazla kullandığı mecburi bir ihtiyaçtır. Yemeğimizde, temizliğimiz de, saymakla bitiremeyeceğimiz alanlarda olmazsa olmazımızdır. Sudan tasarruf etme ya da israf etmeme konusuna değinirken İstanbul su tesisatçısı burada devreye giriyor.
 
tümü »
 
Pimaş Açma
Pimaş Açma Bu borular PVC’den üretilmiştir ve uygulaması oldukça kolaydır. Ancak yanlış kullanımlar sonucu pimaşlar tıkanabilir. Pimaşa atılan katı atıklar, peçete, donmuş yağlar pimaşların tıkanmasına ve kullanamamamıza neden olur.
 
tümü »
 
 
Musluk Değiştirme
Musluk Değiştirme Musluk değiştirme işlemi bir o kadar kolay bir o kadarda dikkat edilmesi gereken işlemdir. Çoğu kişi kendi evinin musluğunu kendi değiştirmek istiyor.
 
tümü »
 
Klozet Değiştirme
Klozet Değiştirme Klozetinizde tıkanıklık, su kaçağı gibi sorunlar varsa veya yeni bir klozet ile değiştirmek istiyorsanız öncelikle klozetinizi sökmeniz gerekmektedir.Klozet sökme işi bilgi ve bu tür işlere yatkınlık istemektedir.
 
tümü »
 
 
Petek Montaj
Petek Montaj Isıtıcı asma işlemi öncesinde radyatör konsolu ya da askı köşebendi duvara monte edilir ve ısıtıcının yeri hazırlanır. Montajda konsol takarken dilim arası mesafeyi hesaplamak ve gönyeye bakarak monte etmek önemlidir.
 
tümü »
 
Kombi Montaj
Kombi Montaj Kombi montaj, gaz dağıtım kuruluşunun belirlediği kurallara uygun olarak tesisat ve baca bağlantılarının uzman personel tarafından yapılmasıdır. Uzman personel tarafından yapılan bir montaj, hem mal güvenliğiniz, hemde can güvenliğiniz için hayati önem taşımaktadır.
 
tümü »
 
 
Radyatör Temizliği
Radyatör Temizliği Radyatör Temizliği, ciddi anlamda yapılan bir işi de beraberinde getirmektedir. Aynı zamanda peteklerin temizlenmesi konusunda meydana gelen yeni teknolojik aletler sayesinde, daha çok oluşum kendini göstererek, bu sayede temizleme işinin daha fazla iyi şekilde yapıldığı gözükmektedir.
 
tümü »
 
Kalorifer Temizliği
Kalorifer Temizliği Petek temizleme işlemleri, profesyonel firmaların kontrolünde gerçekleşen bir bakım çalışmasından ibarettir.
 
tümü »
 
 
Batarya Tamiri
Batarya Tamiri Mutfak, banyo v.b. tüm ıslak mekanlarınızda gerekli olan tüm batarya ve musluk tamirlerinizi, bakımlarını ve yeni kurulumlarını büyük bir titizlikle yapıyor, işimizin arkasında duruyoruz.
 
tümü »
 
Su Sızıntı Tespiti
Su Sızıntı Tespiti Yaşam alanlarımızda, ortaya çıkan en büyük sorunlardan bir tanesi de su kaçağı problemidir. Üstelik su kaçağı sadece bize değil çoğu zaman komşularımıza da zarar veren, sinsi bir biçimde ilerlediği için zor tespit edilen, yeni eski hemen hemen tüm konutlarda sıklıkla görülen bir sorundur.
 
tümü »
 
 
Tuvalet Açma
Tuvalet Açma Tuvaletlerin tıkanması, zor ve istenmeyen bir durumdur. Ancak zaman zaman bazı nedenler ile evlerde ya da çeşitli alanlarda kullanılan tuvaletlerin tıkanması söz konusu olmaktadır. Böyle bir durum yaşandığı zaman tıkanan tuvaleti açmak için bazı yöntemler bulunmaktadır.
 
tümü »
 
Sifon Tamiri
Sifon Tamiri Klozetlerin üstünde bulunan suyun doldurulması ve boşaltılması için gerekli rezervuarların içindeki rezervuar iç takım dediğimiz arızalar conta eskimesi veya malzemenin kalitesiz olması sonucu ortaya çıkan problemlerdir. Bu problemler, hemen hemen herkesin başına gelen olaylardır.
 
tümü »
 
 
Atık Su Sızıntısı Tespiti
Atık Su Sızıntısı Tespiti Atık su borularında veya sizin bildiğiniz adıyla gider borularında oluşan su kaçakları öyle birden bire oluşmaz. Gider borusu kaçağıyla, temiz su kaçağı gözle ayırt edilemeyecek şekilde birbirine benzer.
 
tümü »
 
Gider Temizleme
Gider Temizleme Bir dairede giderlerin atık su olarak kullanım alanı ikiye ayrılır. Mutfak, temiz olan gider kısmıdır. Banyo ve tuvalet ise, giderin pis olan kısmıdır. Çapı kalın olan ve yüzlük diye adlandırdığımız tuvalet giderleri ve ellilik denilen çapı tuvalet giderinin yarısı kadar olan lavabo ve mutfak giderleridir.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB